+420 730 513 348 | kladno@klinikamd.cz | Jsme smluvním zdravotnickým zařízením VZP, ČPZP, ZPMVČR, OZP, RBPZP

Reference

 

Od 15ti let už jsem poznala hodně fyzioterapeutů a díky tomu vím co mi vyhovuje a co mi pomůže ve vrcholovém sportu. Díky spolupráci s klukama jsem zdravá, tak jak to můj sport dovoluje a vím na koho se obrátit, když mě zlobí moje milovaná ramena.

dvojnásobná olympijská medailistka ve snowboardscrossu
Eva Samková

Od bolesti zad, přes zablokovaný krk, kotník, bolavé koleno, vyhozená žebra, to všechno mi už zvládli dát do pořádku. Díky podobnému přístupu k životu, sportu a práci se také stali mými přáteli. Pochopil jsem, že jediné, na co mi nevymysli žádný cvik, je kocovina.

Sochař
Jakub Flejšar

Dobrý den , ve svém zaměstnání, nebo na štěstí v tom co mě baví a zároveň živí, je pohyb mým denním chlebem. A zároveň pohyb miluji. Nebaví mě sedět na zadku a čekat co se stane. To samo o sobě je fajn, ale i tak se mi nevyhnou různé zpomalení ve formě bolesti, zranění, natažení svalu, a podobných událostí. Naštěstí jsem už pochopil, že je život o trpělivosti. Zároveň jsem šťastný, že můžu se svými akutními, ale i dlouhodobými fyzickými omezeními navštívit svěží fyzioterapeuty, kteří mi poradí s aktivní rehabilitací  a zároveń poukáží na správné postavení těla, pokuď mám dotazy u některých cviků. Kryštof Kuba i Peter Hafič jsou ti, o kterých píši.  Pro mě jsou svým přístupem originály v fyzioterapeutickém světě, který jsem mohl prozkoumat. Jsem rád za jejich názory, ale i cviky, které mi umožňují udržovat a rozvíjet pohybový rozsah mého těla v skvělé formě. Nejsem profesionální sportovec, ale člověk aktivní v tom co ho baví a těší. Doporučit je? V dnešní rychlo - době jsem šťastný za citlivý lidský přístupu a důvěru. A to tihle dva  fyzio - páni u mě mají stoprocetní!

herec
Petr Vaněk

Ahoj, jako profesionální sportovec je pro mě nejdůležitější mé zdraví. Protože, co si budem, sportem k trvalé invaliditě se neříká nadarmo. Obzvlášť v alpském lyžování. Sportovec se musí cítit na 100%, aby ze sebe vydal ty nejlepší výkony a k tomu samozřejmě potřebuje profesionálni péči od těch nejlepších. A to Kryštof s Hafičem rozhodně jsou:)  Můžete vždy očekávat skvělý a hlavně profesionální přístup, nová kreativní cvičení, kopec srandy a z mé osobní zkušenosti také výsledky. Rozhodně doporučuju!

alpská lyžařka, dvojnásobná olympionička
Kateřina Paulathová

Moc bych chtěl poděkovat za profesionální přístup ať už po fyzioterapeutické stránce, tak i psychologické, které se mi celou sezónu dostávalo. Pro mě velice důležité, že mi poradil a vysvětlil, jak se správně starat o své tělo, aby mě nebolelo a nezapomenout na velice důležitou prevenci, bez které to nejde!

skokan na lyžích
Roman Koudelka

Ve vrcholovém alpském lyžování jsou pořád nějaké bolístky na těle, ale i na duši. Když mě něco začne bolet, či se mi stane menší úraz nebo potřebuju trochu pozitivněji srovnat hlavu, Kryštof Kuba je první odborník na kterého se obracím. Žádám ho o radu na dálku přes zprávy, protože jsme většinou každý na opačném konci světa. :) Vím, že se na něj můžu spolehnout, protože mi odepíše do 5-ti minut. 
Když se nám náhodou podaří se potkat v ordinaci, tak jeho rady a cviky dávají smysl a opravdu postupně napravují tělo - ale chce to pravidelnost a trpělivost! 

Kryštof je taky skvělý a veselý parťák na vrcholné akce neslyšících lyžařů - Deaflympiáda a MS neslyšících, kdy mi pomohl zpracovat šílenou nervozitu před startem a uklidnil mě natolik, že jsem si pak dojela pro zlaté medaile. :) Když někdo jiný potřeboval s čímkoli pomoci - např. rychle napravit ramena, zatejpovat nohu, atd., tak Kryštof neváhal a hned šel, pokud mohl. :)

Díky za takového prima fyzio parťáka, je to jako najít poklad!

neslyšící osobnost světa roku 2016
Tereza Kmochová

Jsem moc rád, že mi kluci díky jejich fyzio-přístupu pomohli. Bez nich bych to během natáčení nezvlád, to jako opravdu! A ať lidi myslej na prevenci a hejbaj se! Zdravě.... Joga a komu vadí, že je to cizokrajný, tak Sokol. A že jim moc děkuju! A doufám, že je nebudu potřebovat..... :-))) Mějte se krásně! A ať se na Kladně daří! David

herec
David Matásek

Ve 13 letech jsem hodně trpěla na bolesti zad v bederní oblasti. Na magnetické rezonanci mi byla zjištěna spondylolistéza L5-S1 a z toho důvodu jsem musela skončit s moderní gymnastikou. Naplno jsem se začala věnovat plavání a již 13 let jsem členkou reprezentace ČR. Po maturitě jsem se rozhodla studovat fyzioterapii. Tam jsem na praxích slyšela o metodě McKenzie. Byla jsem jejím velkým odpůrcem. Přišlo mi, že tak primitivní a jednoduché cviky nemůžou pomáhat lidem s velkými bolestmi. Když jsem ale po ukončení VŠ viděla v praxi metodu McKenzie a její vysokou úspěšnost léčby, přihlásila jsem se na kurz a dnes je pro mě metodou první volby jak u pacientů, kteří mi přijdou do ordinace, tak i u mě samotné.

plavkyně
Simona Baumrtová

Paní Novákovou jsem poznal před více než deseti lety v Ústřední vojenské nemocnici. Tehdy jsem měl velké problémy s bederní a po té i s krční páteří. Když jsem viděl své snímky z Magnetické rezonance, nevěřil jsem, že bych tak nepříjemné bolesti páteře mohl léčit „pouze“ fyzioterapií a pravidelným cvičením. Ale ukázalo se, že metoda McKenzie dokáže i nemožné. Samozřejmě vše stojí a padá s osobou zkušené fyzioterapeutky. Aby toho nebylo dost, postihl mě minulý rok komplikovaný a velice bolestivý zánět Achillovy šlachy. A znovu se mi nechtělo uvěřit, že rozcvičení je ta nejlepší terapie.


Takže dnes už vím, na koho se obrátit, když se zdá, že se člověk už nepohne. Díky moc , paní Nováková!

podnikatel
Dr. Borek Severa

CHCETE SE PORADIT OHLEDNĚ VAŠEHO PROBLÉMU NEBO SE NECHAT OBJEDNAT?

KONTAKTUJTE NÁS

730 513 348